Február začal rozprávkovo!

Prvý februárový deň začal krásne. Slniečko hrialo, mrázik štípal, modrá obloha krásne kontrastovala s trblietajúcou belotou snehu a zasnežené stromy a domčeky dotvárali atmosféru ako z rozprávky. Náš svah bol perfektne upravený po celej svojej 1 650 metrovej dĺžke. Prví lyžiari si pochvaľovali kvalitu prírodného snehu, ktorý sa v dnešnej dobe už len ťažko niekde nájde. Jednoznačne ľutovali všetci, ktorí dnes neprišli! Bol to ozaj skvelý deň, ako stvorený na lyžovačku!

krásny výhľad z horanašej zjazdovky

krásny výhľad z vrchu našej zjazdovky

Dnes k nám prišlo približne 200 lyžiarov zo širokého okolia. Ivan z Košíc si pochvaľoval: “už ani nepamätám, kedy naposledy som si zajazdil na tak skvelom prírodnom snehu, všade už je len umelý. No a tá krásna scenéria okolo! Určite sem prídeme znova.”

slniečko nám krásne svietilo :)

slniečko nám krásne svietilo 🙂

Martina zo Spišskej Novej Vsi zhodnotila dnešnú lyžovačku takto: ” Prišla som s rodičmi už o pol 9-tej. Pravidelne chodievame na lyžovačku, preto vieme, že sa oplatí prísť hneď ráno. Po 12-tej už bolo dosť veľa ľudí a zjazdovka už bola trošku rozbitá, čiže to bolo náročnejšie a miestami aj nebezpečnejšie…rozhodne sme si ale dnešnú lyžovačku veľmi užili!” Petra z Medzeva bola očarená: “dnes to bolo ako v rozprávke 🙂 ďakujeme”

IMG_2624

Detský vlek bol tiež v plnom prúde, deti sa učili lyžovať, skúšali si slalom. Strážila ich poslušne naša Shaggy, maskot strediska 🙂

náš maskot Shaggynka

náš maskot Shaggynka

zaslúžený oddych a občerstvenie v čajovni

výhľad z terasy pri čajovni

Aj keď u nás je jasné, že sme dostali poriadnu nádielku prírodného snehu, Rozpoznáte umelý sneh?

Advertisement
This entry was posted in denník and tagged , , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s