Mraznica po maďarsky…

V nedeľu poobede k nám prišla prvá skupina žiakov z maďarského mesta Miškolc a v pondelok dorazili aj žiaci z maďarskej školy v Rožňave. Školáci sa k nám prišli naučiť lyžovať. Veľmi sa tešíme, že si vybrali práve naše stredisko pre svoj lyžiarsky zájazd. Takže tento týždeň bude skoro celá Mraznica hovoriť po maďarsky 😀 Pevne veríme, že sa im bude u nás páčiť. Veď hneď ako prišli, zamierili na svah!

naša pokladňa a čajovňa

čakáme vás s úsmevom v našej pokladni a čajovni

Technické poruchy neobchádzajú ani nás. Našťastie my máme šikovných chlapov, ktorí všetko napravia najrýchlejšie, ako sa len dá. Na obed nastala porucha motora na detskom vleku, ktorý žiaľ poobede už nebol v prevádzke. V tom istom čase sa odtrhlo lano na veľkom vleku vďaka nešikovnosti jedného z lyžiarov, ale do 20-tich minút sme znova fungovali na plné obrátky.

naši šikovní chlapi

naši šikovní chlapi v akcii

Vaše názory na Mraznicu nás zaujímajú. Najviac nás vždy poteší, keď počujeme chválu. Kežmarčan Ján  zhodnotil: “Dnes bolo u vas perfektne!” Ivan z Košíc k nám chodieva pravidelne, pretože si na Hnilčíku kúpil chatu, lebo sa mu v tomto regióne veľmi páči. Mraznica sa stala srdcovkou aj pre Vlada zo Spišskej Novej Vsi, ktorý sa tu ako malý učil lyžovať a teraz tu učí lyžovať aj svoje deti.

Napíšte nám, kde ste sa učili lyžovať vy? 

www.facebook.com/skicentrummraznica.hnilcik

Advertisement
This entry was posted in denník and tagged , , . Bookmark the permalink.

1 Response to Mraznica po maďarsky…

  1. Attila Kovács píše:

    Každý deň perfektne upravená zjazdovka, slušná nádielka snehu, krásne počasie, výborná strava, horúca voda v kadi, milí, ochotní a nápomocní majitelia, proste všetko, čo k super lyžovačke patrí. Čo k tomu dodať? Aj touto cestou ďakujeme za príjemný pobyt na Mraznici.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s