O nás

Vitajte na blogu o našom stredisku Mraznica na Hnilčíku. O vzniku tohto strediska si môžete prečítať TU. Lyžuje sa u nás už od roku 1959, teda za pár rokov budeme oslavovať 60. výročie vzniku.  Aj keď stredisko prežilo chvíle, bolo znovuzrodené a pevne veríme, že ho čaká skvelá budúcnosť! Vedzte, že pre udržiavanie a zveľaďovanie strediska robíme maximum! Málokto vie, že naše stredisko funguje celoročne! V zime sme Ski centrum, teda lyžujeme, keď sa sneh roztopí  prichádzajú k nám Školy v prírode, letné tábory. Každý rok organizujeme majstrovstvá Slovenska v Downhile (bicyklov). Na jeseň k nám prichádzajú relaxovať seniori z celého Slovenska. Kto by neveril, môže si pozrieť videá.

Na tomto blogu nájdete články o tom ako sa nám darí, reportáže z našich podujatí, interview s osobnosťami, ktoré nás navštívili ale aj o ďalších našich návštevníkoch. Chceme sa Vám týmto priblížiť, aby ste vedeli, čo prežívame a ako fungujeme (“Kronika”).

mraznica

Uprostred lesov môžete relaxovať a venovať sa športovým a kultúrnym aktivitám po celý rok, nakoľko región Spiša je hádam najbohatším regiónom Slovenska, čo sa týka prírodných, kultúrnych a historických krás.

mraznica

Ponúkame vám:

 Lyžiarske kurzy
►  Plný servis – ubytovanie, plná penzia, 3 zjazdovky s rôznou náročnosťou – od začiatočníkov až po vyspelých lyžiarov, bežecké trate, lyžiarska škola …
Cykloturistika
► ► V okolí strediska Mraznica sa nachádza množstvo cykloturistických trás pre viac aj menej náročných vyznavačov tohoto športu s možnosťou zabezpečenia sprievodcovských služieb.
Školy v prírode
► ► Krásne prostredie uprostred prírody zabezpečí relax a nepreberné množstvo možných aktivít – vychádzky do prírody, turistika v okolí, ale aj v Slovenskom raji, športové vyžitie podľa ročného obdobia ( lyžovanie, cykloturistika, futbal, plážový volejbal,tenis, lukostreľba, kúpanie a vodné športy na neďalekej vodnej nádrži Palcmanská Maša…), náučné výlety po historických pamiatkach (Levoča, Spišský hrad, Spišská Nová Ves, Markušovce …).

► Školenia, športové a firemné dni

► Športové sústredenia

► Spoločenské akcie rôzneho druhu

Výborné zázemie nájdete u nás aj v prípade organizovania firemného školenia, alebo inej firemnej akcie. V spoločenskej miestnosti je k dispozícii aj audiovizuálna technika vrátane datavideoprojektora. V prípade záujmu možnosť zabezpečenia sprievodného kultúrneho programu a vytvorenia špeciálnych podmienok (napr. zabezpečenie komplexného pretekového servisu – uzatvorenia zjazdovky pre kolektív, postavenia slalomových bránok, technického zabezpečenia elektrickými časomierami, vytýčenie bežeckých tratí

Rovnako vám vieme plný servis zabezpečiť aj pri iných športových pretekoch a hrách.K dispozícii je aj štýlový bar a možnosť relaxu formou thajských masáži.

Chcete vedieť ako to u nás aktuálne vyzerá? pozrite si našu webkameru, ktorá beží nonstop!

Facebook: skicentrummraznica.hnilcik
Telefón: 00421 903 105 105
E-mail: scm3@scm.sk
http://www.mraznica.sk/

Ako sa k nám dostanete?

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s