Valentínsky víkend v Mraznici

Sviatok lásky a zaľúbených sme oslavovali aj u nás v Mraznici. Pripravili sme špeciálnu akciu pre každého, kto si kúpil celodenný skipas, dostal Nápoj lásky Grátis! 😉 Tento horúci energetický, alkoholický nápoj s čerstvými pomarančmi pripravil exkluzívne náš šéf a majiteľ v jednom 🙂 Všetci si pochvaľovali, že im chutil a hneď im bolo veselšie.

Slniečko nám svietilo, modrá obloha krásne kontrastovala so zasneženou krajinou. Počas celej valentínskej soboty nám hrala na svahu hudba a hneď bolo veselšie.

rozdávali sme Nápoj lásky z lásky k vám 🙂

kto bol v správnom čase na správnom mieste dostal nápoj lásky tiež grátis!

Taktiež sme týždeň vopred odštartovali súťaž na facebooku. Kto zdieľal náš obrázok o Valentínskej lyžovačke bol zaradený do žrebovania o celodenný skipas, ktorý môže využiť kedykoľvek. Žrebovanie prebehlo v piatok večer a ubytovni, kde sme poprosili aby naši ubytovaní hostia vyžrebovali výhercu z košíčka plného mien súťažiacich. Víťazom sa stala milá dievčina Laura Kováčová. Gratulujeme!

naši milí hostia sa tešili spolu s vyžrebovanou výherkyňou!

Naši ubytovaní hostia prežili spolu veselý valentínsky pobyt. V piatok mali voľnú zábavu u nás v bare a na čajovni a v sobotu po lyžovačke sa spolu okúpali v “Noemovej arche”. Zabávali sa rovnako skvele mladé páriky ako aj partie kamarátov.

Kto zdieľal na facebooku tento obrázok, zapojil sa do súťaže o celodenný skipas!                                  Ďakujeme všetkým súťažiacim!

valentínsk víkend na lyžovačke u nás strávil aj mladý automobilový pretekár Matej Homola s priateľkou. (pripravujeme pre vás interview s Maťom o ňom ale aj o tom ako sa mu páčilo v Mraznici)

Valentínsky víkend na lyžovačke u nás strávil aj mladý automobilový pretekár Mato Homola s priateľkou. (pripravujeme pre vás interview s Maťom o ňom ale aj o tom ako sa mu páčilo v Mraznici)

Advertisement
This entry was posted in denník and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s